Přejít k hlavnímu obsahu

Reservation Agent

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
2664

Náplň práce:

  • denní komunikace se zástupci CK, CA a rezervačních portálů
  • denní komunikace (e-mail, telefon) s klienty a vyřízení jejich objednávek
  • zodpovědnost za celý proces prodeje a aktualizaci dat v systémech
  • zadávání a kontrola rezervací do rezervačního systému Fidelio
  • zadávání pobytových balíčků a jejich aktualizace

Požadujeme:

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání
  • praxi z rezervačního oddělení hotelu minimálně 1 rok
  • pokročilou znalost NJ, AJ pro denní komunikaci s hosty a obchodními partnery
  • znalost rezervačního systému Fidelio výhodou
  • analytické uvažování, přesnost, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • časovou flexibilitu, organizační a administrativní dovednosti
  • obchodního ducha a prozákaznickou orientaci

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení a firemní zaměstnanecké výhody
  • možný profesní růst v rámci úspěšné, expandující společnosti
  • zaměstnanecké benefity v hodnotě až 10.000Kč

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Lokalita:
Čestlice
Region:
Hlavní město Praha
Středočeský kraj
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Administrativa
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední všeobecné vzdělání
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na plný úvazek