Přejít k hlavnímu obsahu

Můžeme s vámi konzultovat možnosti zaměstnávání osob se zdravotním postižením (OZP)?

Samozřejmě, naše společnost je připravena se s vašimi odpovědnými zástupci osobně sejít a prodiskutovat komplexně všechny aspekty v této oblasti a doporučit následný nejvýhodnější způsob řešení zákonné povinnosti podle ustanovení § 67 – 84, z. č. 435/2004 Sb. zákon o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů.