Přejít k hlavnímu obsahu

Analytik/Analytička Controllingu Junior- Praha

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3430

Náplň práce:

  • budete pracovat s Excelem na denní bázi
  • SAP bude také Vaším pomocníkem, se kterým budete v kontaktu každý den
  • analytická činnost je hlavní gró této práce - budete zpracovávat nejrůznější data z celé firmy
  • tato práce není jen o tabulkách a číslech, ale také o komunikaci – při kompletaci dat budete komunikovat s kolegy napříč firmou
  • čeká Vás také reporting pro ČNB a pro mateřskou společnost
  • budete také sledovat tržní data o pojišťovnictví a makro ukazatele

Požadujeme:

  • absolvent/ka VŠ s ekonomickým zaměřením, popřípadě junior s 1-2 lety zkušeností
  • pokud znáte Power Bi, ulehčí Vám to práci hlavně v začátcích, pokud ne, jsme připraveni Vás zaškolit
  • AJ budete využívat hlavně k čtení reportů, všechny programy jsou v AJ a také některé zdroje informací jsou v AJ
  • v neposlední řadě je důležité mít rád čísla, být pečlivý/á a umět dobře komunikovat výsledky své práce

Nabízíme:

  • je třeba říct, že se jedná o zástup za MD/RD, ale jsme velká firma a pokud se spolupráce osvědčí, budeme se pro Vás snažit najít dlouhodobé uplatnění
  • spoustu benefitů – 5 týdnů dovolené, 3 sick days, 95Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, vzdělávací aktivity a spoustu dalších

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Lokalita:
Praha-Karlín
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Finance a ekonomika
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
vysokoškolské vzdělání
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr