Přejít k hlavnímu obsahu

Řezník a uzenář

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3008

Náplň práce:

  • porážka jatečních zvířat - příjem jatečných zvířat na jatka, omráčení a vykrvení jatečných zvířat, obsluha strojního zařízení jatek
  • bourání, kostění, porcování vepřového, hovězího masa, těžení a třídění drobů jatečných zvířat
  • práce na jatecké lince, opracování a porcování masa, úprava masa
  • porážení, jatečná úprava a porcování drůbeže
  • expedice a prodej masa a masných výrobků

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • pracovitost
  • chuť učit se něco nového
  • dobrý zdravotní stav
  • dodržování hygienických předpisů a osobní hygieny
  • dodržování vnitřních předpisů zaměstnavatele
  • dodržování bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární prevence

Nabízíme:

  • pracovní dobu od pondělí do pátku v jednosměnném či dvousměnném provozu
  • odpovídající peníze: 20 000 Kč hr. základ + až 100% variabilní složky
  • finanční odměny formou příspěvku na volnočasové aktivity v hodnotě 500 Kč/3 měsíce
  • a další finanční bonusy formou úhrady volnočasových aktivit (sport, vzdělávání, zdraví)
  • možnost koupě výrobků a masa za zvýhodněné ceny
  • každý měsíc balíček výrobků společnosti
  • možnost ubytování - 2500 Kč/postel
  • odměnu za doporučení nového kolegy
  • odměna při pracovních a životních jubileích zaměstnance
  • kvalitní závodní stravování - cena oběd 30 Kč + možnost nákupu večeře sebou za cenu 55 Kč
  • kantýna v areálu společnosti
  • vzdělávání a možnost růstu v rámci společnosti

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Lokalita:
Česká Skalice
Region:
Královéhradecký kraj
Základní kategorie postižení:
bez postižení
Stupeň zdravotního postižení:
Bez postižení
Obor:
Ostatní
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
střední odborné vzdělání s výučním listem
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na plný úvazek
Možnost práce z domova (home office):
ne
Nabízená mzda:
20.000,00 hrubý měsíční příjem
Pozice vhodná pro absolventy:
ne
Bezbarierové pracoviště:
Ne
Pokud máte o nabídku zájem, je třeba se nejprve přihlásit.