Přejít k hlavnímu obsahu

Klientský/-á poradce/poradkyně junior - přepážka Česká Třebová

Zpráva s varováním

Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde.
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3277

Náplň práce:

  • komplexní péče o příchozí klienty – jsme tu pro ně, když kupují auto, pořizují si nové bydlení, nebo když jedou na dovolenou
  • klientům pomáháme řešit i ty méně příjemné záležitosti, které život přinese - nabourané auto, návštěvu zlodějů, vytopený byt, či zlomenou nohu

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • pokud jsi již ve svých předchozích zaměstnáních jednal/a s klienty, máš výhodu
  • jestli jsi z banky, pojišťovny, nebo stavební spořitelny, pak máš výhodu VELKOU
  • a jestli chceš prostě zkusit jen něco úplně nového, je zapotřebí, abys byl/a komunikativní, pečlivý/á, ovládal/a MS Office a hlavně – měl/a chuť dělat smysluplnou práci

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nejprve tě naši odborníci proškolí nejen na naše produkty, ale také na práci s vnitropodnikovými systémy
  • až se v problematice zorientuješ, budeme tě čím dál víc zapojovat do dění na přepážkovém místě - zpočátku samozřejmě pod dozorem služebně starších kolegů

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Lokalita:
Česká Třebová
Region:
Pardubický kraj
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Prodej a obchod
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na plný úvazek
Možnost práce z domova (home office):
ne
Pozice vhodná pro absolventy:
ano
Bezbarierové pracoviště:
Ne
Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde