Přejít k hlavnímu obsahu

Pojišťovací poradce/poradkyně v Plzni

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3555

Náplň práce:

  • sjednávat pojistné smlouvy, dodatky, změny
  • pomáhat klientům při hlášení pojistných událostí
  • poskytovat klientům informace o aktuálním stavu jejich pojištění
  • většinu své pracovní doby strávíte osobním a telefonickým jednáním s klienty, budete za nimi často cestovat

Požadujeme:

  • minimálně střední vzdělání s maturitou
  • bezúhonnost, bez absencí exekucí
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • pozitivní myšlení, empatii, nadprůměrné komunikační dovednosti
  • pracovitost, zodpovědnost a zápal pro obchod
  • znalost regionu
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • smysluplnou práci
  • profesionální pomoc špičkových lektorů a manažerů
  • odborný růst
  • pět týdnů dovolené a 3 volné dny ročně
  • možnost ovlivňovat rozložení své pracovní doby
  • příspěvek na životní pojištění až 3.150 Kč, na penzijní připojištění až 1.000 Kč měsíčně
  • stravenky v hodnotě 110 Kč na den
  • rodinné benefity - firemní tábory, zvýhodněné pojištění, firemní akce, možnost krátkodobého pobytu dítěte na pracovišti

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Region:
Plzeňský kraj
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Sluchová
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Prodej a obchod
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední všeobecné vzdělání
úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr