Přejít k hlavnímu obsahu

Pojistný matematik/-čka životního pojištění - Praha

Zpráva s varováním

Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde.
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
1403

Náplň práce:

  • finanční modelování v oblasti životního pojištění
  • tvorba a správa modelů v systému Prophet
  • výpočty pro Solvency II, profit testy, implicitní hodnota a jiné výpočty a rozbor jejich výsledků
  • příprava dat (modelpointů) pro finanční modelování
  • příprava výpočetních podkladů 2. řádu (úmrtnost, storna, škodní poměry apod.)
  • příprava zpráv pro vedení společnosti
  • práce i pro pojišťovnu ČPP

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, nejlépe MFF UK
  • uživatelskou znalost MS Office
  • kladný vztah ke statistice a programování
  • zkušenosti s prací s databázemi (Access, SQL, SAS) a systémem Prophet jsou výhodou
  • minimálně středně pokročilou úroveň anglického jazyka

Nabízíme:

  • šanci i pro čerstvé absolventy nebo studenty VŠ
  • zajímavou práci v přátelském prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • práci na plný nebo částečný úvazek s flexibilní pracovní dobou
  • motivující finanční ohodnocení se spoustou zaměstnaneckých benefitů

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Benefity:

  • bonusy/prémie
  • mobilní telefon
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • notebook
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • občerstvení na pracovišti
  • zdravotní volno/sickday

Lokalita:
Praha-Karlín
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Pojišťovnictví
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
vysokoškolské vzdělání
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na částečný úvazek
práce na plný úvazek
Možnost práce z domova (home office):
ne
Požadované jazyky:
angličtina
Pozice vhodná pro absolventy:
ano
Bezbarierové pracoviště:
Ano
Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde