Přejít k hlavnímu obsahu

Pomocný kuchař

Zpráva s varováním

Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde.
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
1835

Náplň práce:

  • jednoduché a pomocné práce při přípravě pokrmů
  • podílení se na zajištění provozu a funkčnosti celé organizační jednotky
  • hmotná odpovědnost za svěřené potraviny a suroviny k denní výrobě jídel
  • spolupráce s kuchařem specialistou při kvantitativní a kvalitativní přejímce surovin k výrobě
  • odpovědnost za dodržování zásad k ochraně spotřebitele
  • odpovědnost za správnou expedici hotových jídel a dodržování hygienických a technologických předpisů včetně dodržování dávek a hmotností jídel při výdeji
  • kontrola dodržování platných hygienických, požárních a bezpečnostních předpisů při práci na svěřeném úseku
  • samostatný výdej jednotlivých druhů jídel
  • obsluha jednoúčelových velkokapacitních kuchyňských strojů - např. kutr, turbomixer apod.
  • aktivní, kvalitní, hospodárné a včasné plnění dalších svěřených úkolů souvisejících se sjednaným druhem práce, definovaných liniovým nadřízeným, v rozsahu svých odborných znalostí, schopností a kompetencí

Požadujeme:

  • odborné vzdělání
  • praxe 1 rok
  • částečná znalost oboru gastronomie, výroby pokrmů
  • důsledné dodržování a znalost provozního řádu
  • platný potravinářský průkaz
  • samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, zákaznický přístup

Nástup:

  • ihned nebo dohodou
Lokalita:
Praha 6
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Sluchová
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Gastronomie a pohostinství
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
základní vzdělání
nižší střední odborné vzdělání
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na plný úvazek
Možnost práce z domova (home office):
ne
Délka praxe:
1 - 2 roky
Pozice vhodná pro absolventy:
ne
Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde