Přejít k hlavnímu obsahu

Pracovník/pracovnice realizace vzdělávacích akcí - Praha

Zpráva s varováním

Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde.
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3268

Náplň práce:

  • příprava učeben na konání vzdělávacích akcí
  • příprava občerstvení a pitného režimu pro účastníky kurzů
  • průběžná celodenní péče o účastníky kurzů - doplňování občerstvení, nápojů, průběžný úklid občerstvovny a kuchyňky
  • hrubý úklid učeben po realizovaných kurzech
  • úklid kuchyňky, průběžná starost o čisté nádobí, obsluha myčky
  • péče o klienty vzdělávacích akcí během dne podle potřeb

Požadujeme:

  • SOU, příp. SŠ vzdělání
  • příjemné, vstřícné vystupování a proklientský přístup
  • pracovitost, pečlivost, smysl pro úklid a čistotu
  • odolnost vůči stresu
  • fyzickou zdatnost
  • praxe na pozici číšníka/servírky vítána

Nabízíme:

  • zkrácený úvazek (dle dohody), poloviční úvazek
  • pracoviště v centru Prahy

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pracovní nabídku zašlete motivační dopis v českém jazyce na email: naborozp@av-institut.cz

Lokalita:
Praha
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Sluchová
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Ostatní
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na částečný úvazek
Možnost práce z domova (home office):
ne
Pozice vhodná pro absolventy:
ne
Bezbarierové pracoviště:
Ne
Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde