Přejít k hlavnímu obsahu

Produktový manažer/ka životního pojištění - Praha

Zpráva s varováním

Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde.
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3184

Náplň práce:

  • vývoj produktů je srdce celé firmy, kde se potkává dohromady pojistná matematika, marketing, finance, obchod, právní i IT
  • tvým cílem bude spolupracovat na tom, aby byly produkty atraktivní pro klienty, srozumitelné pro obchodníky, profitabilní pro společnost a správně naprogramovány v systémech
  • budeš analyzovat trh, nabídky konkurence a hledat, co by se mohlo zákazníkům líbit
  • následně jednat s obchodem a IT a hledat ideální řešení, jak jej vložit do IT systémů
  • s právním oddělením a compliance implementovat nové Evropské regulace
  • potom vymýšlet obchodní příběhy do marketingových materiálů a prezentovat nápady obchodníkům
  • a nakonec se budeš dívat, jak se vše prodává a jaký úspěch tvůj nápad přinesl

Požadujeme:

  • produktový manažer je v podstatě desetibojař, musí se vyznat tak trochu ve všem, ale v konkrétních oblastech se může spolehnout na týmy těch největších specialistů v oboru
  • ideální je vysoká škola se zaměřením na ekonomii, matematiku anebo právní odvětví
  • pokud už máš zkušenost s financemi anebo produktovým vývojem, tak nám pomůžeš ještě víc
  • angličtina se také využije (pokročilá)
  • své nápady budeš i dále prezentovat, takže vysoká úroveň MS Office je třeba
  • ŘP sk. B
  • musíš umět jak počítat, tak jednat s lidmi z nejrůznějších odvětví
  • organizační schopnosti jsou také na místě, pokud jsi někdy řídil projekt nebo nějakou jinou aktivitu, určitě se nám tím pochlub
  • na druhou stranu týmovost se očekává i od Tebe a úspěch celé firmy je vždy priorita

Nabízíme:

  • pestrou práci, která jen tak nezevšední
  • časovou flexibilitu
  • fajn kolektiv
  • spoustu benefitů
  • školení Tobě na míru, abys měl/a možnost posunout se ještě dál

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Benefity:

  • bonusy/prémie
  • mobilní telefon
  • nadstandardní lékařská péče
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • závodní stravování
  • zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • zdravotní volno/sickday
  • firemní akce

Lokalita:
Praha - Karlín
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Sluchová
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Pojišťovnictví
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
vysokoškolské vzdělání
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na plný úvazek
Možnost práce z domova (home office):
ne
Požadované jazyky:
angličtina
Pozice vhodná pro absolventy:
ne
Bezbarierové pracoviště:
Ano
Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde