Přejít k hlavnímu obsahu

Produktový specialista/specialistka na životní pojištění - Praha

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3256

Náplň práce:

  • budte se aktivně účastnit obchodních jednání
  • budete realizovat obchodní projekty
  • budete vypracovávat nabídky a nestandardní pojistné smlouvy
  • budete metodicky podporovat interní i externí obchodníky
  • budete schvalovat slevy a nestandardní obchodní slevy
  • budete mít na starosti spolu s trenérem prodeje školení a trénink celého obchodního týmu ve tvém produktu
  • budete odpovídat za plnění obchodního plánu

Požadujeme:

  • máte dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • vaší silnou stránkou jsou dobré organizační schopnosti, samostatnost a aktivní přístup je samozřejmostí
  • výhodou jsou lektorské zkušenosti
  • prima by byla praxe v oboru pojišťovnictví
  • minimálně středoškolské vzdělání, zakončené maturitou
  • uživatelské znalosti MS Office

Nabízíme:

  • budete pracovat v inspirativním kolektivu
  • jsou zde mladí, nadšení a talentovaní lidé, kteří chtějí dělat věci moderně a hodně se učit
  • máme dobré vztahy, neformální atmosféru, kde nechybí humor, jsme přátelští, ale zároveň bereme práci vážně
  • každý z nás nese zodpovědnost a za nic se neschovává
  • máte možnost učit se od zkušených lidí
  • práce je na na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou
  • za odvedenou práci dostanete odpovídající mzdu
  • máte možnost profesně i osobně růst

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Benefity:

  • sleva na firemní výrobky/služby
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • dovolená 5 týdnů
  • vzdělávací kurzy, školení
  • firemní akce
  • individuální rozvržení pracovní doby

Lokalita:
Praha - Vinohrady
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Sluchová
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Prodej a obchod
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)