Přejít k hlavnímu obsahu

Týmový/á asistent/ka do Projektové kanceláře - Praha

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3439

Náplň práce:

  • administrativní podpora ředitele úseku (plánování schůzek, organizace kalendáře atd.)
  • administrativní podpora vedoucích oddělení (4 oddělení)
  • příprava prezentací, reportů a dalších materiálů
  • výpomoc na projektech v roli PMO (příprava projektových materiálů, zápisy atd.)

Požadujeme:

  • vzdělání nejlépe ekonomického zaměření, nebo adekvátní praxe v oboru (ideálně 1-3 roky)
  • práce s nástroji MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • praxe z pojišťovnictví je výhodou, ne však podmínkou
  • Aj výhodou (jsme součástí mezinárodní skupiny)
  • schopnost fungovat samostatně, pracovat pod tlakem, prezentovat a obhájit si svou práci
  • pečlivost a důslednost

Nabízíme:

  • působení na aktivitách napříč společností (jak horizontálně – přes různá oddělení, tak vertikálně – v různých úrovních řízení)
  • práci v dynamickém prostředí, flexibilní pracovní dobu (možnost homeoffice)
  • práci, při které se nebudeš rozhodně nudit

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Lokalita:
Praha-Karlín
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Administrativa
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr