Přejít k hlavnímu obsahu

Trenér/ka prodeje - Liberec

Zpráva s varováním

Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde.
Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
766

Náplň práce:

  • tréninky prodejních dovedností, včetně školení pojišťovacích poradců a externích prodejců
  • příprava prezentací a školících materiálů
  • podpora pojišťovacích poradců v terénu při obchodních jednáních

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • praxi v tréninku prodejních dovedností minimálně 3 roky
  • výbornou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk.B
  • prezentační a lektorské dovednosti
  • komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilitu a samostatnost

Nabízíme:

  • partu kolegů, které jejich práce baví a rádi sdílí své zkušenosti
  • za odměnu si můžete 5 týdnů odpočinout, dostane 3 dny sick days, oběd si můžete pořídit za stravenky v hodnotě 95,- Kč/den
  • možná oceníte příspěvek na životní pojištění až do výše 3.150,-Kč, na penzijní připojištění až 1.000,- Kč měsíčně
  • v zimě i v létě firemní tábory pro děti, zvýhodněné pojištění, firemní akce

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Lokalita:
Liberec
Region:
Liberecký kraj
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Pojišťovnictví
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
Smluvní vztah:
hlavní pracovní poměr
Typ pracovního poměru:
práce na plný úvazek
Možnost práce z domova (home office):
ne
Délka praxe:
3 - 5 let
Pozice vhodná pro absolventy:
ne
Bezbarierové pracoviště:
Ne
Tato nabídka již není aktivní. Vyhledávat aktivní nabídky můžete zde