Přejít k hlavnímu obsahu

Vyšetřovatel/-ka - Praha

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče o zaměstnání
ID:
3502

Náplň práce:

  • vyšetřování externích a interních podvodů
  • komunikace s orgány činnými v trestním řízení, externími specialisty, bezpečnostními agenturami
  • provádění šetření k podezřelým škodním událostem a uzavřeným pojistným smlouvám s indiciemi pojistného podvodu
  • vedení průběhu vyšetřování, přebírání a vyhodnocování výstupů externích specialistů
  • kombinace analytické činnosti na centrále společnosti s výjezdy do terénu, které budete podnikat společně s druhým parťákem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (ideálně se zaměřením na trestní právo, ekonomiku, informační technologie)
  • znalost kriminalistických postupů
  • zkušenost s vyšetřováním pojistných podvodů výhodou
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost AJ/NJ výhodou, ne však podmínkou
  • schopnost rozvinutého analytického a logického myšlení
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • odolnost vůči stresu
  • kvůli častým cestám za klienty je třeba mít ŘP a být aktivním řidičem
  • analytické myšlení a schopnost jít do hloubky problému, nespokojit se s málem, ale chtít najít i ty indicie, které by nezkušenému oku zůstaly skryté

Nabízíme:

  • odpovědnou a samostatnou práci s možností seberealizace
  • propracovaný program zaměstnaneckých výhod – 5 týdnů dovolené, 3 sick days, možnost home office, příspěvek na stravování, příspěvek na životní investiční pojištění, důchodové připojištění a mnoho dalších

Nástup:

  • ihned nebo dohodou

Lokalita:
Praha-Karlín
Region:
Hlavní město Praha
Základní kategorie postižení:
Tělesná
Zraková
Interní
Imunologická
Onkologická
Neurologická
Duševní
Kombinovaná
Stupeň zdravotního postižení:
invalidní ve třetím stupni
invalidní ve druhém stupni
invalidní v prvním stupni
osoba zdravotně znevýhodněná
Obor:
Pojišťovnictví
Minimální požadovaná úroveň vzdělání:
úplné střední odborné vzdělání s vyučením i maturitou
úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
vysokoškolské vzdělání